j-labs

Jesteśmy firmą technologiczną stworzoną i zarządzaną przez inżynierów IT. Wspieramy firmy w ramach rozwoju oraz utrzymania projektów IT poprzez zaawansowany outsourcing pojedynczych specjalistów IT, zespołów developerskich, całych projektów IT w modelu Agile oraz usługi QA. Działamy w wąskiej specjalizacji: JAVA, .NET, FRONT-END, QA czyli w tych obszarach, w których posiadamy kompetencje pozwalające w pełni poznać i zrozumieć specyfikę projektów oraz potrzeby klienta.

Od 2008 roku opieramy się na niezmiennych wartościach: technologia, merytoryka, rzetelność. Pozwalają nam one budować zdecydowaną przewagę jakościową na rynku. Wierzymy w długotrwałą współpracę, dlatego pracujemy w taki sposób, by być wieloletnim partnerem technologicznym dla naszych klientów i pracowników.

Wszyscy nasi specjaliści są weryfikowani przez inżynierów danej technologii. Dzięki temu ponad 80% rekomendowanych przez nas kandydatów przechodzi pozytywnie weryfikację techniczną po stronie klienta. Jesteśmy dumni z tego, że aż 30% naszych pracowników pochodzi z polecenia.

W naszych oddziałach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy obecnie 150 specjalistów, którzy tworzą zaawansowane systemy dla uznanych marek o zasięgu międzynarodowym. Są wśród nich takie firmy, jak:

 

Jesteśmy firmą stworzoną przez inżynierów dla inżynierów. Od 2008 roku opieramy się na niezmiennych wartościach: technologia, merytoryka, rzetelność

Jan Orzechowski, prezes

Piotr Bucki, wiceprezes