#78 - 14.09.2022 godz. 18:00

#78 Jak ugryźć automatyzację – czyli jak zostać testerem automatyzującym

Prelegent: Grzegorz Witek

Jesteś testerem manualnym i chciałbyś się rozwijać w automatyzacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz się przebranżowić i szukasz swojej ścieżki? A może masz już pracy jako deweloper i wolisz stanąć po „drugiej stronie mocy” i zastanawiasz się jak to jest być testerem automatyzującym?

Jeśli w Twojej głowie chociaż raz pojawiło się słowo „TAK”, lub zwyczajnie interesuje Cię praca testera automatyzującego, to postaram się przybliżyć ten świat. Opowiem także kilka historii osób, które wybrały właśnie tę ścieżkę oraz przedstawie jakie mają rady dla osób chcących iść tą drogą. 


Grzegorz Witek

Jestem związany z jakością oprogramowania od 2010 roku. Począwszy od testera manualnego, poprzez testera automatyzującego, aż do inżyniera jakości. W między czasie miałem okazję zdobyć bezcenne doświadczenie jako ‘specjalista’ od Dockera, a także poznałem inne narzedzia zwiazane ogólnie z DevOpsem. Obecnie, jako pracownik Backbase Polska, staram się ciągle poszerzać swoje umiejętności. Dodatkowo, prowadzę szkolenia techniczne związane z programowaniem, automatyzacją testów i procesami CI/CD, oraz udzielam się w szkole Nobilites prowadząc tam kurs z zakresu testowania. Po godzinach aktywnie działam lokalnie organizując meetupy, oraz szkolenia ramach społeczności testerskiej KrakQA.


Nie zapomnij się zarejestrować!