#81 - 22.02.2023 godz. 16:00

#81: AWS DeepRacer: nauka, zabawa czy sport?

Prelegent: Tomasz Ptak

AWS DeepRacer – trening i wirtualne wyścigi, które można przenieść do offline’u!

Rozwój machine learning przybiera różne formy. AWS postawił na sprawdzoną formułę – Formułę 1 w chmurze😉 Samochody AWS-a mogą trenować i ścigać się wirtualnie, ale mogą też wziąć udział w zawodach offline.

AWS DeepRacing – globalna liga autonomicznych samochodów, czyli oparty na chmurze symulator wyścigów 3D, umożliwia programistom na wszystkich poziomach zaawansowania zapoznanie się z nauką wzmacniania (RL) , jedną z technik uczenia maszynowego. RL ma zupełnie inne podejście do szkolenia modeli – uczy się bardzo złożonych zachowań, nie wymagając żadnych etykietowanych danych treningowych, mogąc przy tym podejmować krótkoterminowe decyzje. RL przypomina nieco trening z psami metodami pozytywnymi – nagrodami buduje się funkcje sukcesu, wskazujące samochodowi, czy jeszcze poprawnie czy nie i w ten sposób uczy się, jak prawidłowo przejechać trasę.

Jesteście ciekawi, jak to działa? Jak zacząć przygodę z DeepRacer? Po co wyścigi zostały stworzone?

Zapraszamy na 81. Edycję Talk4Devs. Tomasz Ptak opowie, czym jest AWS DeepRacer, jakie korzyści może dać organizacjom i uczestnikom zawodów oraz pokaże, jak można zacząć z niego korzystać.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Tomasz Ptak

Senior Dev w Duco budujący usługi do pracy z newralgicznymi danymi, AWS Machine Learning Hero prowadzący społeczność AWS DeepRacer, piekarz hobbysta.


Nie zapomnij się zarejestrować!

ZAREJESTRUJ SIĘ