#93

#93 - 29.05.2024 godz. 18:00

#93: Kosmicznie szybkie strony z Astro.js

Prelegent: Sebastian Dybowski

„React, Angular i Vue – wielka trójka Front Endu, bez której dziś nie wyobrażamy sobie developmentu. A gdybym Ci powiedział, że istnieje czwarta droga?” – pyta nasz Mistrz Gildii Front-end i obiecuje, że:

➡️ przekona Cię, że być może nie zawsze potrzebujesz aż tyle JS’a, żeby twoja strona była na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o performance, usability i developer experience;

➡️ w godzinę postawicie interaktywną stronę, która jest zabójczo szybka i to wszystko bez Vitual DOM!

ZAREJESTRUJ SIĘ
Sebastian Dybowski

Cześć, jestem Sebastian! Pracuję jako Front-end developer od dziesięciu lat. Moje ulubione narzędzia to React, Typescript i Node.js. W swoim portfolio mam dziesiątki dowiezionych projektów, od prostych SPA, przez systemy bankowe, aż po biblioteki otwarto-źródłowe. Jestem entuzjastą idei Free and Open Source Software (FOSS) i systemu Linux. Od roku pracuję w j-labs i mam zaszczyt wspierać innych programistów w ramach funkcji Mistrza Gildii Front-end. Dzielenie się wiedzą napełnia mnie pozytywną energią, dlatego zdecydowałem się na wystąpienia podczas Devoxx Poland 2023 oraz 4developers Wrocław. Kiedy nie koduję, lubię wędrować po górach, ciesząc się pięknymi widokami.


Nie zapomnij się zarejestrować!

ZAREJESTRUJ SIĘ