Online, 21.10 | Śr

#62 Talk4Devs | DevSecOps - Information Security in Agile Software Development

Jakub Sendor - DevSecOps - Information Security in Agile Software Development 

Z prezentacji dowiesz się jak podejście DevSecOps może doprowadzić do szybszej pętli informacji zwrotnej w przypadku problemów z bezpieczeństwem informacji w oprogramowaniu, które wytwarzasz. Co więcej, wyjaśnimy, jak przeobrazić Twoje zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania tak, by korzystało z nowego podejścia DevSecOps i dzięki temu Twoja organizacja produkowała kod ze znaczenie mniejszą ilością luk bezpieczeństwa.

Obejrzyj video: 

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
zdjęcie
Jakub Sendor

Kuba Sendor pomaga firmom tworzyć bezpieczne oprogramowanie w ciągle zmieniającym się świecie zagrożeń. Obecnie pracuje jako Delivery Manager w j-labs, gdzie opiekuje się niesamowitym zespołem inżynierów dostarczającym oprogramowanie na rynek profesjonalnych aplikacji biznesowych.

Wcześniej Kuba opiekował się zespołem Bezpieczeństwa Informacji Korporacyjnej w Yelpie, w głównej siedzibie firmy w San Francisco, gdzie razem ze swoim zespołem byli odpowiedzialni za analizę i odpowiadanie na incydenty bezpieczeństwa. Przedtem pracował także jako badacz w grupie Bezpieczeństwa i Zaufania w firmie SAP. Tam brał udział w inicjatywach związanych z bezpiecznym dostępem do danych i politykami prywatności, na długo zanim ktokolwiek interesował się RODO.

W trakcie swojej kariery Kuba przemawiał na wielu międzynarodowych konferencjach, m.in. Black Hat, BSides, BruCON, 4Developers, OWASP Poland Day i DevOpsDays.

W wolnym czasie jeździ na rowerze, biega oraz czyta thrillery konspiracyjne.