Kraków, Luty 2015

Ekonomia programowania obiektowego

Wszyscy programiści znają to uczucie kiedy rosnący projekt staje się coraz trudniejszy w utrzymaniu i rozwijaniu. Taki stan rzeczy nie może trwać wiecznie - w pewnym momencie nawet stosunkowo małe projekty stają się coraz bardziej ociężałe i ostatecznie zaniechane, czasami nawet nieświadomie, z powodu trudności jakie sami sobie narzuciliśmy. Ogół takich niekorzystnych zmian nazywamy długiem technologicznym. Podczas wykładu Paweł przybliżył to pojęcie oraz pokażę pewne techniki wykrywania, mierzenia, unikania go a nawet spłacania przy pracy z tzw. legacy code.

Wydarzenie organizujemy przy współpracy z Biurem Karier i Promocji Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Paweł Grudzień

programista z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu obiektowym. Bez końca szlifuje swój warsztat i próbuje nadążyć za zmieniającym się światkiem IT. W pracy zawodowej skupia się na platformie .NET.