Kraków, Listopad 2016

Temat 1: React - jak zacząć?
Temat 2: User Experience w procesie tworzenia MVP

Temat 1: React - jak zacząć?

React to modne słowo ostatnich miesięcy. Czym w rzeczywistości jest? Czym nie jest i dlaczego tak naprawdę warto się nim zainteresować? Jak pisze Rafał: "Sam React to nic wielkiego, ale schody zazwyczaj zaczynają się właśnie przy Reduxie". Podczas prelekcji "React - jak zacząć" opowie nam o tych "schodach", które pojawiają się, gdy rozwijamy aplikację.

Temat 2: User Experience w procesie tworzenia MVP (Minimum Viable Product)

Czym jest MVP, a czym na pewno nie jest? Jak ugryźć proces przy tworzeniu MVP? Jaka jest rola UX Designera w tworzeniu MVP? Jak powinien pracować zespół i co powinien dostarczyć? 5 dobrych praktyk przy tworzeniu MVP w korporacji i startupie.

Wydarzenie organizujemy przy współpracy z Biurem Karier i Promocji Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Obejrzyj video:

 

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Rafał Liwerski

Javascript dev when not playing Magic: the Gathering.

Michał Krztoń

Ponad 5 letni staż w tworzeniu przyjaznych doświadczeń dla użytkowników. Obecnie Senior UX Designer w ABB, po pracy freelancer i motocyklista. Uwielbia podróżować: samochodem, samolotem i motocyklem.