Warszawa, 20.04

Agent Byte Buddy

Na pewnym etapie poznawania frameworków i bibliotek, każdy z nas zaczyna się zastanawiać „Jak to jest zrobione?” Bardzo często takie zaglądanie pod maskę, prowadzi do lepszego poznania nie tylko samego narzędzia, ale też domeny problemu, który ono rozwiązuje. W świecie Javy, jednym z „wytrychów” na usługach twórców frameworków jest ByteBuddy – zyskująca popularność biblioteka ułatwiająca generowanie kodu. Kolejnym, choć znacznie rzadziej spotykanym, są agenty języka Java.

Celem prezentacji jest zainteresowanie uczestników tą tematyką oraz pokazanie, jak łatwo jest napisać agenta przy pomocy ByteBuddy.

Obejrzyj video:

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Marek Lesiewski

Kilka słów o Marku od Marka: Programowaniem zainteresowałem się na początku ogólniaka. I tak mi już zostało. Jestem fanem statycznego i silnego typowania, testów oraz czystego kodu. Zawodowo głównie piszę systemy „Enterprise” w Javie i JavaScriptcie. Prywatnie jestem mężem i tatą. Chętnie poznaję nowe rzeczy i zakładam, że nie wolno nam się przestać uczyć. Piję sporo kawy.