Warszawa, 24.10

Data Science 101

W dzisiejszych czasach już chyba każda firma zbiera dane. Data Science jest właśnie sztuką umiejętnego ich wykorzystywania i przekuwania w wartość dodaną. Celem spotkania będzie zapoznanie słuchacza ze światem Data Science począwszy od trendów, ciekawostek a kończąc na przeglądzie metod uczenia maszynowego oraz przykładach „State of the art” wykorzystania sieci neuronowych, wąskiego, ale bardzo popularnego ostatnio podzbioru algorytmów uczenia maszynowego, do zadań takich jak chociażby malowanie obrazów. Na wykładzie będzie również mowa o metodyce prowadzenia projektów Data Science oraz o ich finansowaniu. 

Obejrzyj video:

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Dominik Lewy

Dominik zajmuje pozycję Data Scientist w Lingaro. W ciągu dnia pracuje na rzecz klientów dostarczając wartość dodaną z danych, nocami poświęca się swojemu hobby, czyli sieciom neuronowym. Jego praca polega na wyciąganiu wniosków z danych czy to poprzez analizy statystyczne, modele czy spojrzenia na dane pod odpowiednim kątem J W czasie wolnym kontynuuje karierę naukową na studiach doktoranckich gdzie skupia się na różnych aspektach sieci neuronowych.