Kraków, 14.03

Webpack, czyli mniej znaczy więcej

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób przy użyciu jednego prostego narzędzia można wprowadzić ład w Twoim frontendowym projekcie, to ten wykład jest dla Ciebie. Takim narzędziem jest Webpack - w trakcie sesji postaram się pokazać, dlaczego warto go użyć i w jaki sposób to zrobić. Suche fakty zostaną podparte kodowaniem na żywo: każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć w jaki sposób skorzystać z benefitów, jakie daje Webpack i że jest to bardzo proste. W późniejszej części sesji zademonstruje, jak korzystamy z tego narzędzia w realnym projekcie, a także pokaże kilka trików - między innymi bardzo pomocnych w tworzeniu aplikacji RWD.

Wydarzenie organizujemy przy współpracy z Biurem Karier i Promocji Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Obejrzyj video:

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Jakub Pikoń

pasjonat JavaScript'u i wszystkich nowinek frontendowego świata. W kodzie praktycznie od zawsze, w branży od 5 lat. Związany z Krakowem, gdzie pracował w kilku firmach, zawsze maksymalnie blisko interfejsów użytkownika. Aktualnie Tech Lead młodego zespołu w rodzimym software house Antrego. Entuzjasta czystego kodu, zwolennik automatyzacji z nieustanną potrzebą usprawniania otoczenia. Hobbystycznie fan czterech kółek napędzanych benzyną.