#35 - 08.06.2017

#35 Wdrażanie aplikacji na AWS – o czym warto wiedzieć?

Prelegent: Michał Zaborowski

Kolejna rozmowa o chmurze? Czy ktoś to jeszcze kupi?

Obserwując fora dyskusyjne, listy wykładów na konferencjach, webinaria – każdy powinien znaleźć już dawno coś dla siebie. Ale czy na pewno?

Część istniejących prezentacji zakłada, że trzeba kogoś przekonać do przesiadki na chmurę. Część omawia zaawansowane aspekty użycia rozwiązań konkretnego dostawcy.
Ciężko jest znaleźć prezentację, która pokaże deweloperowi jak wdrożyć nieduże rozwiązanie, jakie pytania należy sobie zadać i jakie są możliwe odpowiedzi.

W trakcie prezentacji zostanie przedstawiony proces budowania środowiska produkcyjnego w chmurze, w oparciu o przykładową aplikację stworzoną w Javie.

A oto parę pytań na które prelegent postara się udzielić w miarę wyczerpującej odpowiedzi:
Czy chmura to optymalne rozwiązanie? Którą chmurę wybrać? Jeżeli AWS to jakie są opcje? Na co uważać, żeby nie przepłacić?

ZAREJESTRUJ SIĘ
Michał Zaborowski

Inżynier z wykształcenia i przekonania. Od 25 lat zarabia na pisaniu kodu, od nastu lat - JVM. Lubi szczegóły, niebanalne problemy, rozwiązania, które działają. Interesuje się też rozwojem osobistym – miłośnik podejścia Clifton StrengthsFinder. Ukończył szkołę coachingu, czyli też coach – nie mylić z mówcą motywacyjnym.


Nie zapomnij się zarejestrować!

ZAREJESTRUJ SIĘ