Kraków, Październik 2016

Refactoring - just do it!

Kiedy kod aplikacji staje się złożony i skomplikowany, kiedy projekt trwa już kilka lat i nadal się rozwija, mimo że niektórzy jego autorzy już dawno odeszli z firmy... wtedy możesz poczuć strach przed refaktoryzacją.

Niepotrzebnie! Podczas wykładu „Refactoring - just do it!” zostaną przedstawione techniki oraz sposoby, które pomogą Ci zrefaktoryzować kod i zostawić go w lepszym stanie niż w momencie, gdy zobaczyłeś go po raz pierwszy.

Wydarzenie organizujemy przy współpracy z Biurem Karier i Promocji Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Obejrzyj video:

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Sebastian Malaca

Sebastian jest doświadczonym programistą specjalizującym się w programowaniu i projektowaniu obiektowym oraz technikach i praktykach pozwalających tworzyć kod wysokiej jakości. Interesuje się testowaniem, programowaniem obiektowym, inżynierią oprogramowania oraz zwinnym podejściem do wytwarzania oprogramowania. Jest również prelegentem na licznych konferencjach (m.in. JDD, GeeCon, Confitura, Devoxx), blogerem oraz jednym z autorów na blogach dotyczących programowania (DZone, JavaCodeGeeks).