Warszawa, 15.05

Pogromcy mitów HTTP/2 i wydajność stron WWW

Wielu deweloperów pokłada nadzieje w HTTP/2, który już wkrótce ma być powszechny. Czy jednak wszystkie problemy zostaną magicznie rozwiązane? Podczas prelekcji zaczniemy od historii, dotkniemy tego co jest dzisiaj, a potem skupimy się na najbliższej przyszłości uwzględniając m.in: HTTP/2, FLIF i WebP czy Google HTML/CSS Style Guide. Piotr Stapp sprawdzi i na żywo obali kilka mitów oraz pseudo-faktów.

Obejrzyj video:

 

Bądź na bieżąco!
Chcesz jako pierwszy otrzymać zaproszenia na kolejne spotkanie Talk4Devs (dawniej IT Akademia j-labs)? Zapisz się do naszego newslettera:

zapisz się do newslettera
Piotr Stapp

Programista, inżynier, rzemieślnik, projektant i rowerzysta. Korzysta z każdej technologii, która prowadzi do celu. Wierzy w ludzi, a nie w papiery. Jest wyznawcą DevOps i wszelkiej automatyzacji. Jak przystało na człowieka inteligentnego, prowadzi bloga – o tyle wyjątkowego, że regularnie pojawiają się tam nowe teksty: http://stapp.space/ Do niedawna Ekspert IT w mBanku. Obecnie współtworzy nowy fintech – FinAi, w którym pracuje nad zamianą rzeczy skomplikowanych na proste. A to czasem bywa trudne.