#66 - 24.02.2021

#66 Moje rozumienie DDD (+ clean architecture) na przykładzie bajki o 3 świnkach

Prelegent: Mateusz Chrzonstowski

Wiele osób kojarzy takie pojęcia jak Domain-Driven Design i Clean Architecture. Istnieje też mnóstwo materiałów, tłumaczących związane z nimi teorie na praktycznych przykładach. Kursy online, książki, szkolenia, nagrania z wystąpień…

Zdarzało się jednak, że w materiałach nie rozumiałem domeny, przedstawionego problemu. Z tego powodu postanowiłem stworzyć własny, praktyczny przykład, w oparciu o domenę, którą łatwo wyjaśnić. Wyjaśniam ją nawet mojemu kilkuletniemu synkowi.

Zapraszam na wykład, gdzie opowiemy bajkę o trzech świnkach, korzystając z DDD i Clean Architecture.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Mateusz Chrzonstowski

"Pomagam osiągać lepsze efekty, wytwarzając oprogramowanie oraz dzieląc się wiedzą o tym, jak należy programować. Łączę inżynierskie spojrzenie z uśmiechem i dostrzeganiem pierwiastka ludzkiego w sofcie.Początkowo nastawiony na front-end, ostatnie lata w obszarze integracji systemów, a tak naprawdę inżynier oprogramowania i programista full-stack. Od 2013 roku zarabiam na życie kodem. Dodatkowo, uczę tego innych, prowadząc szkolenia stacjonarne i produkując kursy na Udemy.Występuję podczas meetupów, targów i konferencji.Oprócz programowania i dzielenia się wiedzą, pasjonuję się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm."


Nie zapomnij się zarejestrować!

ZAREJESTRUJ SIĘ